Xiamen Threestone материјал за пакување копродукции, ООД

адреса

117 Siming Јуан, Tong'an Мустерс индустриска зона, Xiamen, Кина 

Е-пошта

телефон

Продажба: 0086-0592-5501369

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота,  Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас