Кина лизгачот торба производител и снабдувач | Threestone

лизгачот торба

Краток опис:

Примена:   Обично за пакување на сендвич, снек, лесно се away.Convenient за складирање на месо, морска храна, живина, зеленчук и овошје, итн во фрижидер


детали за производот

Тагови производ

Материјал: LDPE или други ламинат материјали, одобрени од FDA и ЕУ стандарди  

Должина:   Custom made

Дебелина:  30- 100 општини

Боја:  Ведро, бела, други обоени филм се достапни

Печатење :  Up to 8 colors photo-gravure printing 

Затворање:  Reclosable, Ziplocked или лизгачот патент се достапни

карактеристики:  

l до 8 бои фото-gravure печатење

l задржи храната свежа во фрижидер

l Лесно готвење, помош месо кафеава, без да тропосвам

l 8 Pantone бои печатење, индивидуално дизајн и големина се достапни

l 20-25pcs / диспензерот кутија или печатени торба, со капацитет од 200 тони / месечно производство. 

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас